Prihlásenie

Registrácia

Asociácia Djov a hudobných producentov Slovenska

Výhody pre člena
O združení

Prihlásený:

Slovenský DJ a producent Filta vydáva na americkom Neptuun City svoj prvý singel.

Slovenský DJ a producent Filta vydáva na americkom Neptuun City svoj prvý singel.

 

Label Neptuun City nie je pre slovensých fanúšikov žiadnou neznámou. Svoje tracky tu pravidelne vydáva napríklad aj Drahosh.

Label je zameraný na tahavejší techhouse-ový zvuk a práve taký je aj track 5AM, ktorý vychádza 29.3. ako Beatport exclusive. Následne bude dostupný na všetkých veľkých hudobných platformách.

Filta (na scéne pôsôbiaci už cca 15 rokov ako DJ pod alter egami De Campo, alebo Yanchi) sa v poslednom období ukázal aj na českom vydavateľstve Phunk Jamz Rec. a pripravuje tiež vlastný vydavateľský projekt pod názvom Red Lamp Records. Hudobne ide o ťahavejší pumpin house s výraznými prvkami diska 70 rokov v kombinácií so súčasným zvukom. Track 5AM je viac „tech“ a je preto skôr výnimkou z tejto tvorby. V najbližší mesiacoch sa však môžeme tešiť na viac trackov ladených aj do techna.

Za zmienku stoja aj naplánované vydania na gréckych vydavateľstvách Spincat Music a Chessboard Music, ktoré sa objavia v apríli, ako aj naplnánované EP na španielskom Black Bouwie Records či maďarskom High Price Records.

Filta si aktuálne plní kalendár DJských vystupení na letné festivaly a bookingový kontakt je filta@redlamprecords.com

5AM preview 

 

Filta Facebook

Booking email: filta@redlamprecords.com

www.redlamprecords.com

NEWSLETTER

prihlás sa na odber noviniek

NAŠI PARTNERI